ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Клініки Ізраїлю: чому лікуватись їдуть саме в цю країну

13.11.2017 16:53

В Ізраїлі останнім часом активно розвивається медичний туризм, і щороку дедалі більше людей звертається до клінік саме цієї країни. Лише з держав СНД за минулий рік на лікування до Ізраїлю виїхало близько 50 тис. осіб. На сьогодні на території цієї країни функціонує понад 70 приватних та державних клінік, кожна з яких обладнана найсучаснішою медичною технікою, діагностичними апаратами, які постійно оновлюють.

Ізраїль інвестує в медицину 8,5% ВВП

Надшвидкому розвитку медицини Ізраїлю сприяло те, що протягом майже всієї своєї історії ця країна є втягненою у збройні конфлікти, і на її території ледь не найчастіше у світі трапляються теракти. За таких умов держава мала забезпечити громадянам найкраще медичне обслуговування і грошей на це ніколи не шкодувала.

Уряд заохочує молодих учених переїжджати в Ізраїль, фінансує сотні медичних досліджень, стимулює розвиток усіх галузей – від інноваційних біотехнологій до нетрадиційної медицини. На підтримку охорони здоров'я витрачають 27 млрд доларів (8,5% ВВП країни). Для прикладу, в Україні ця цифра становить 6,4 млрд доларів (6,9% ВВП). У підсумку за останні роки ізраїльтяни здобули три Нобелівські премії у галузі медицини, а розробками їхніх інженерів (інноваційною електронною апаратурою, мініатюрними пристроями, діагностичним обладнанням) користуються в клініках у всьому світі.

Лікуватися в Ізраїлі дешевше, ніж у ЄС та США

Другою причиною популярності лікування в Ізраїлі є порівняно доступні ціни при високій якості. В європейських клініках аналогічного рівня вартість лікування у 1,5 – 2 рази вища. При цьому потрапити туди важче.

Ціни в усіх лікарнях Ізраїлю, включно з приватними, регулюють на державному рівні, а через високу конкуренцію навіть такі відомі медичні заклади, як клініка Ассута, постійно пропонують пацієнтам вигідні знижки, створюють можливість звертатись одразу в медичний заклад, минаючи посередників: https://assutatop.com/lechenie-za-rubezhom-ceny/

Пацієнтам не лише надають ліки, а й забезпечують сервіс

Не менш важливе, поряд із цінами, ставлення ізраїльських лікарів до своїх пацієнтів. Вони зацікавлені і в тому, щоб хворий одужав, і в тому, щоб у нього залишилось приємне враження від клініки та персоналу. Про пацієнта постійно піклуються, створюють йому затишну атмосферу, намагаються не травмувати його незручними побутовими умовами чи зайвими вимогами. Погодьтеся, після відвідування 90% наших лікарень таке здається ледь не фантастикою.

Наприклад, в одній з найпопулярніших клінік країни Іхілов (https://ichilovtop.com) іноземним пацієнтам пропонують постійний супровід професійного медичного перекладача-координатора, який допомагатиме в усіх питаннях, поки триватимуть лікування та реабілітація. Також майже в кожному медичному закладі Ізраїлю знайдуться фахівці, що володіють російською мовою, а знання англійської взагалі дасть змогу пацієнтові спілкуватися без проблем з будь-яким лікарем.

Медики Ізраїлю хочуть лікувати, а не оперувати

Система лікування в Ізраїлі спрямована не просто на усунення хвороби, а на те, щоб зробити це найменш травматичним шляхом. Тут активно використовують малоінвазивні хірургічні методики, які допомагають зберегти хворий орган і відновити його функції, що своєю чергою значно полегшує процес одужання та реабілітації.

Ну й, нарешті, варто зазначити, що в Ізраїлі успішно лікують найважчі хвороби, включно з онкологічними; роблять найскладніші операції, беручись за такі випадки, які в лікарнях інших країн визнають безнадійними. Цей фактор багато в чому сприяє тому, що за тривалістю життя Ізраїль перебуває на четвертому місці серед усіх країн, а рівень дитячої смертності найнижчий у світі.

Реклама

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter