Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

StroyTeh анонсував нові моделі зварювальних інверторів «Світязь»

13.12.2017 15:19

Колекція зварювальних інверторів інтернет-магазину StroyTeh.ua поповнилась новими моделями. Пропонуються вдосконалені різновиди агрегатів виробництва компанії «Світязь».

Найпереконливіша особливість, яка приваблює користувачів — це низька ціна та високий рівень ефективності. Продуктивність та надійність роботи пристроїв знаходиться на рівні західних аналогів, у той час як ціна у кілька разів дешевше.

На вигідність придбання обладнання в данному магазині впливає те, що інтернет-магазин є головним і офіційним партнером постачальника. Інші магазини не зможуть запропонувати більш вигідні умови, ніж ті, які пропонує офіційний дилер компанії «Світязь». Про якість продукції користувачі знають по вдалих моделях зварювальних інверторів СА 245 та СА 245 ДК. Ці прилади характеризуються високою надійністю та довготривалим робочим терміном.

Нові надходження в розділі зварювальних інверторів

У нових приладах СА 255, СА 265 К, СА 265 ДК, ММА-285 ДК PRO, ММА-285 К PRO збережені всі найкращі якості, а також внесені нові перевірені на практиці вдосконалення. Незважаючи на те, що розробки більш сучасні, виробник знизив вартість модернізованих моделей.

Серед збережених якісних особливостей варто зазначити невелику вагу та габарити, що дозволяють використовувати обладнання в побутових та виробничих умовах для виконання нескладних професійних завдань. Робота пристроїв забезпечується технологією IGBT з використанням силових транзисторів. Практичність застосування поліпшена завдяки термо захисту від перегріву, а також уникнення злипань електродів.

Технічні та функціональні особливості використання пристроїв «Світязь»

Установки інверторного типу забезпечують зварювальні апарати постійним струмом, сила якого складає від 20 до 255 А. Цього достатньо, щоб у роботі користуватися електродами діаметром до 5 мм. Серед важливих функціональних властивостей користувачі відзначають опцію запуску в підігрітому стані. Пристрій забезпечує роботу з матеріалами різної товщини, які можна зварювати, розрізати або нарощувати.

У разі злипання електродів автоматично спрацьовує функція захисту «Anti-stick». З її допомогою агрегат припиняє нагрівання, щоб миттєво роз’єднати електрод від робочої поверхні. Для того щоб зварювання можна було починати відразу, інвертори оснащені властивістю підігрівання електродів. Це полегшує роботу в складно доступних місцях і допомагає відразу з’єднати елементи конструкцій для подальшого зміцнення шляхом обварювання

Агрегати по вигідній ціні з високим рівнем можливостей

Виробництво зварювальних інверторів «Світязь» здійснюється на кращих китайських підприємствах із застосуванням новітніх технологій. Для обмотки використовуються метали, якість яких відповідає сучасним нормам. Всі пристрої проходять перевірку надійності. Виробництво сертифіковане і підтверджене міжнародним стандартом ISO. На кожну одиницю товару надається гарантія безпеки та надійного використання терміном від 2 до 3 років.

Переглянути представлені зварювальні пристрої, а також інші моделі інверторів, Ви можете на сторінці https://stroyteh.ua/category/svarochnoe_invertory/. Окрім детальних характеристик, до кожного пристрою додано офіційні інструкцію, яку можна переглянути прямо на сайті.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

R

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter