Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Жінці видалили зуб, що виріс у носі

17.11.2017 18:21
Жінці видалили зуб, що виріс у носі
У китайському місті Чанша, провінція Хунань, 57-літній жінці видалили зуб, який виріс у носі. Китаянка кілька десятиліть страждала від кровотечі з носа. Вона припускала, що кровотечу викликає риніт (запалення слизової оболонки носа). Проте, лікарі виявили в правій носовій порожнині пацієнтки ...зуб. Після видалення зуба кровотечі зупинилися.
 
"Явище, коли зуб прорізується в іншому органі або в його частині, зустрічається рідко і має назву дистопія, - розповідає Експрес онлайн Аліса Зволинська, доцент кафедри стоматології Київського міжнародного університету. -- При цьому зуб знаходить собі місце або в зубній дузі, або за її межами подалі від свого типового місця прорізування: у порожнині носа, п'яті, мочці вуха, очному яблуці".
 
Найпоширенішою передумовою виникнення цієї проблеми є порушення ембріонального розвитку лицьового скелету, зокрема, щелеп у період закладки тимчасових і постійних зубів. Якщо впродовж вагітності жінка переживала стрес, шок, надмірні фізичні навантаження - у дитини може виникнути така аномалія.
 
Лілія МЕЛЬНИК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter