ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Закоханi високопосадовцi купують обручки у ювелiрних домах. Цiни тут просто зашкалюють

22.11.2017 15:01
Закоханi високопосадовцi купують обручки у ювелiрних домах. Цiни тут просто зашкалюють
Нещодавно заступниця мiнiстра юстицiї задекларувала весiльну каблучку майже за 100 тисяч гривень. Про це свiдчать данi Єдиного державного реєстру декларацiй. У документi зазначено, що такий подарунок Наталiї Севостьяновiй зробив її новоспечений чоловiк Руслан Бернацький, пише газета "Експрес".
 
Виїзна церемонiя реєстрацiї їхнього шлюбу вiдбулася у готелi Fairmont Grand Hotel Kyiv. За попереднiми пiдрахунками, весiлля на 200 осiб у цьому закладi з урахуванням замовлення страв i проживання гостей у номерах обiйшлося приблизно в пiвтора мiльйона гривень. А ще плюс цiна каблучки...
 
Ми вирiшили з'ясувати, скiльки коштують елiтнi обручки та якi моделi нинi на пiку популярностi.
 
Найдорожчi весiльнi каблучки продають у так званих ювелiрних домах, що мають по два-три поверхи. Iдеально натерта пiдлога, величезнi вiтрини -- вiд блиску та розкошi очi заслiплює. Стриманi, акуратно вдягненi продавцi iз золотистими бейджиками на грудях. Усюди камери та охоронцi.
 
"Уже декiлька рокiв найпопулярнiшi в нас -- перснi з бiлого золота з дiамантами, -- каже Ольга, продавчиня ювелiрного дому. -- Наприклад, ця жiноча обручка 585-ї проби з дiамантом на 79 каратiв коштує 82 тисячi гривень. Трохи менша, зi звичайного золота, з трьома маленькими дiамантами, обiйдеться у 65 тисяч.
 
Золота каблучка з дiамантом на 25 каратiв та частинками напiвдорогоцiнного топазу вагою 3,8 грама коштує 32 тисячi гривень. Чудовий варiант для освiдчення! А на весiлля вже можна щось дорожче обирати".
 
Авжеж! Хiба що обирати. Бо придбати, погодьтесь, хоч одну iз запропонованих коштовностей може далеко не кожен.
 
"Якщо хочете щось дешевше -- можна знайти обручку i за 8 тисяч гривень. Та в ювелiрний дiм приходять небiднi люди, -- каже Ольга. -- Наприклад, минулого тижня один закоханий високопосадовець забажав, щоб на зворотi каблучки з найменших дiамантiв виклали англiйське слово "love". Тiльки за роботу ювелiра вiн доплачував ще 10 тисяч гривень".
 
Скiльки ж коштувала тодi сама обручка? 
 
"Це був один iз найдорожчих перснiв у нашому ювелiрному домi, -- веде далi жiнка. -- 11,1 грама золота, дiамант на 200 каратiв. Цiна такої розкошi -- 220 тисяч гривень. Такi моделi ми привозимо з-за кордону в одному-двох екземплярах за попереднiм замовленням".
 
Тааак, вибiр жiночих каблучок -- величезний. А що ж обирають собi чоловiки? Iду в iнший ювелiрний дiм.
 
"Дуже мало чоловiкiв купують перснi з коштовними каменями, сьогоднi це не в модi, -- каже Надiя, продавчиня. -- Класична весiльна обручка з бiлого та червоного золота коштує в середньому 25 тисяч гривень. За найдорожчу класичну обручку без жодних вставок iз каменiв треба вiддати 67 тисяч гривень. А якщо хочете робити на замовлення з написом на зворотi, то готуйте не менше 100 тисяч гривень".
 
До слова, цiни на весiльнi обручки у звичайних ювелiрних магазинах починаються вiд двох тисяч гривень. Вiдкладати кошти для того, щоби купити обручку за 100 тисяч, -- нетипово для середньостатистичного українця. Таку суму за обручку вiддають не з останнiх заощаджень i вже справдi без докору совiстi, що не вистачить грошей до кiнця мiсяця.
 
Христина БIЛЯКОВСЬКА

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter