ТЕХНОЛОГІЇ

Щодня сотні наших співвітчизників вирушають на роботу за кордон.
Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.

Дослідники виявили генні мутації, що роблять людей схильними до ожиріння

10.01.2018 21:11

Researchers identify gene mutations related to obesity. (Photo: Pixabay)

Фахівцям з Імперського коледжу Лондона вдалося дізнатися більше про генетичні причини ожиріння. Ймовірно, відкриття вчених призведе до розробки нових методів боротьби з ожирінням. У дослідженні взяли участь діти з ожирінням з Пакистану. У цій країні ожиріння пов'язане з генами приблизно в 30% випадків. 

Справа в тому, що в таких країнах, як Пакистан, рецесивні мутації успадковуються частіше через кровозмішення. Дослідники вивчили гени добровольців і знайшли мутації, пов'язані з ожирінням, в гені ADCY3. Вони збільшують ризик порушень апетиту, нюху і діабету, розповідає The Deccan Chronicle

Так, попередні дослідження показали, що "виключення" ADCY3 призводило до ожиріння і аносміЇ (втрати нюху) у мишей. Учасники нового дослідження зі зміненим ADCY3 теж мали аносмію. На думку фахівців, ADCY3 впливає на гіпоталамус і гормони, які беруть участь в регулюванні апетиту. До речі, зв'язок із мутаціями в гені ADCY3 також виявили дослідники з Нідерландів і Данії.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter