Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Високий рівень холестерину може бути корисний для здоров'я

10.03.2018 18:02
Високий рівень холестерину може бути корисний для здоров'я

Американські вчені з Іканської медичної школи встановили взаємозв'язок між відносно високою концентрацією холестерину в крові і рівнем когнітивних здібностей у людей похилого віку, розповідає Medical News Today, пише УНІАН.

Дослідники проаналізували дані 1 897 осіб. На момент початку експерименту у всіх учасників когнітивні функції були в нормі. Протягом наступних десятиліть вчені фіксували зв'язок між рівнем холестерину і випадками виражених когнітивних порушень у людей середньої та старшої вікової групи.

Фахівці з'ясували, що учасники віком 75-84 років, у яких рівень холестерину був вищим, ніж в середньому віці, стикалися з когнітивними порушеннями на 50% частіше.

Однак у добровольців у віці від 85 до 94 років відносно висока концентрація холестерину в крові в порівнянні із середнім віком, навпаки, знижувала ризик розвитку когнітивних порушень.

Зазвичай високий рівень холестерину в крові пов'язують з серцево-судинними захворюваннями. Але холестерин має безліч функцій. Він використовується організмом для синтезу вітаміну D і деяких гормонів.

Також ця речовина є важливим компонентом клітинних мембран і бере участь у передачі сигналів між клітинами.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter