Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Чоловічий і жіночий мозок: науковці назвали головні відмінності

26.07.2018 19:00
Чоловічий і жіночий мозок: науковці назвали головні відмінності
У чоловіків активність сірої речовини мозку у 7 разів більша, а активність білої речовини  —  у 10 разів менша, ніж у жінок. Про це сказав Дмитро Ісаєв, кандидат біологічних наук, провідний науковий співробітник Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України, в коментарі газеті "Експрес".
 
"Біла речовина — це сукупність відростків нейронів, які поєднують їх між собою та дають змогу скоординувати діяльність різних ділянок мозку, — вважає науковець. — У жінок збільшені структури мозку, що відповідають за емоції та їх запам'ятовування. Також у чоловіків не такі розвинені та скоординовані центри мови у мозку, тому вони використовують менше слів, щоб описати свій емоційний стан".
 
"Відмінності у роботі мозку обох статей є, — додає Віктор Комаренко, кандидат біологічних наук, доцент КНУ імені Тараса Шевченка. — Проте їх дуже перебільшують та прикрашають стереотипами. Кожна людина сама розвиває свій мозок у потрібному напрямку. У жінки може бути краще розвинене орієнтування у просторі, ніж у чоловіка, якщо у житті воно їй більше потрібне (наприклад, якщо вона працює таксисткою). Також у чоловіка "жіночі риси" можуть бути більше розвинені, якщо він користується ними у повсякденній діяльності".
 
Чи правда, що мозок ніколи не спить і постійно оновлюється, як стати розумнішим, чи має значення величина органа, хто такі візуали, аудіали і кінестетики? Про це читайте у новому номері газети "Експрес"
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram 
 
Наталія КІНДРАТІВ
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter