Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Дим, що поширюється внаслідок спалювання стерні, небезпечний для здоров'я – експерт

09.08.2018 18:05
Дим, що поширюється внаслідок спалювання стерні, небезпечний для здоров'я – експерт
Жителі сіл та власники дачних ділянок почали палити стерню. Натомість Фахівці закликають цього не робити – через суттєву загрозу здоров'ю. У чому ж полягає небезпека?
 
"У населених пунктах на траві накопичуються небезпечні викиди від автотранспорту, – говорить Експрес-онлайн еколог Володимир Борейко. – Тож при згоряннi в повiтря потрапляють сполуки важких металiв, чадний газ, низка концерогенних сполук. Таке повітря становить пряму загрозу для здоров'я".
 
"Дим, що поширюється внаслідок спалювання стерні, є доволi небезпечним  подразником для нашого органiзму, – каже Експрес-онлайн головний міський лікар-алерголог Борис Стремедловський. – Унаслідок його дії з'являється не лише вiдчуття дертя в горлi. Виникає ризик загострення хронічних хвороб органів дихальння. До групи ризику потрапляють особи з пiдвищеною чутливiстю бронхiв, із бронхіальною астмою, частими ринітами, тонзилітами.
 
Оскільки дим містить канцерогени, він негативно впливає на роботу імунної системи людини. Наслідки одразу не відчуєте, але згодом це може призвести до суттєвого погіршення стану здоров'я".
 
Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Лариса ПЕЦУХ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter