ТЕХНОЛОГІЇ

Балкон – найпопулярніше місце для сушіння випраних речей. Такий вибір цілком логічний: чисте повітря надає речам свіжості і значно пришвидшує процес висихання.

Спецтеми

Трохи більше як 100 кілометрів Президент та міністр оборони подолали вертольотами. Петро Порошенко не оминає нагоди обізвати Януковича марнотратником та казнокрадом.
...Пальці тремтливо вистукують слова на клавіатурі. Речення сполоханими пташенятами збиваються докупи, щоби полетіти. Народилася газета.
Урядову пенсійну реформу нині обговорюють усі, навіть ті, кому до пенсії ще десятки років. Пенсіонери нетерпляче чекають на підвищені виплати. А ті, хто ще працює, - занепокоєні.
Пенсія мізерна, болячок із кожним роком більше, а поруч немає нікого з рідних, хто б купив ліки чи продукти, підвіз до лікарні, прибрав у хаті.
Чимало хто днями, зазирнувши до своїх поштових скриньок, знайшов там безплатну газету "Пенсійна реформа". Злободенна тема, що й казати.
Державна резиденція "Синьогора". Безмежні лісові простори, унікальні гірські краєвиди та неймовірний палац!
Судячи з рішучості опозиційно налаштовних до влади політиків, можна вважати, що ми на порозі нових важливих змін. Що саме може нас чекати - тре
Нещодавно в інформаційному просторі з’явилася малопомічена новина про те, що одним із лідерів постачання пального державним структурам в Україні стало товариство "Альянс Еволюш
Декілька сценаріїв розвитку подій у протистоянні Порошенка і Саакашвілі. Кожен, хто спостерігав за недавніми подіями на західному українському кордоні,

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter