Спецтеми

* Новий прокурорський скандал пояснює, як сімейні прокурорські клани набивають собі кишені * Заступник генпрокурора програв журналістам “Експресу” принциповий спір у Верховному Суді України
Цими днями Україну потряс незвичний гучний скандал: два прокурори найвищого рівня почали з’ясовувати стосунки між собою. Прокурор Києва і заступник генпрокурора України.
“Часткова люстрація або заміна суддів нічого не дасть”, - вважає член комітету ВР з питань правової політики і правосуддя Вадим Денисенко.
На його переконання, аби реформувати судову систему, треба йти не еволюційним, а революційним шляхом. Слід звільнити всіх суддів без винятку. А їх в Україні майже 9 тисяч.
Відтепер субсидію надаватимуть на рік, а для її призначення потрібно буде подати лише два документи - заяву та декларацію
Уже за кілька тижнів ми отримаємо платіжки із більшими сумами за енергоносії. Досі багато хто не оформляв субсидій, бо вважав цю процедуру важкою.
Оприлюднено закон, який дає змогу зрозумiти, що змiниться в життi пенсiонерiв з 1 квiтня
Пiдвищили пенсiйний вiк чи нi? Забрали пенсiї у всiх працюючих пенсiонерiв чи нi? Якi роки братимуть для розрахунку розмiру пенсiї?
Після візиту до Німеччини позиція Президента щодо подій на Донбасі несподівано стала дуже категоричною
Скидається на те, що Порошенко повільно починає займати  політичну позицію, яка унеможливить виконання угод, укладених у Мінську, далі їх другого пункту - припинення вогню і повне відв
Пiсля роботи на Донбасi й у Києвi мiжнародна група розслiдувачiв мусила позбутися своїх мобiльних телефонiв i ноутбукiв
Cлiдчi прокуратури Нiдерландiв подiлилися цiєю iнформацiєю пiд час прес-конференцiї.
Що спільного між американськими мільярдерами і нашими олігархами, які збили капітал, грабуючи державу? Практично нічого.
Чому в Українi не йдуть зміни на краще? Варіантів відповідей на це запитання чимало.
Фахівці стверджують, що фірми, які обслуговували родину екс-президента, й досі функціонують
Загалом інтереси президентської родини у пік його влади обслуговувало понад 140 компаній.
Десятки високопосадовців, які мали бути звільнені згідно з законом “Про очищення влади”, досі залишаються на посадах
Закону про люстрацію громадськість домагалася дуже довго. Коли його нарешті проголосували, люди вважали це своєрідною перемогою.
Вiльно купувати долари за низьким курсом наразi може лише... Нацбанк
Подiї, якi протягом минулих двох тижнiв вiдбувалися на валютному ринку, у народi називають по-рiзному - фарсом, комедiєю, трагiкомедiєю.

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Експрес Медіа Принт"