Спецтеми

У людей виманюють великі суми, обіцяючи у короткі терміни оформити громадянство країн Євросоюзу
Чи можливо за декілька місяців стати громадянином однієї з країн Європи? Розум підказує - ні. Але реклама, яка заполонила інтернет, стверджує - так.Хто ж має рацію?
Найшвидше їх прогнозують на осінь, найпізніше - на весну наступного року
З одного боку, наростають протиріччя у провладній коаліції, з іншого - збільшується кількість зацікавлених у перевиборах за її межами.
Субсидія може бути призначена і рішенням відповідної комісії
З 1 травня діє спрощений порядок надання житлових субсидій. Водночас тонкощів у заповненні декларацій та заяв - ну дуже багато.
Йоганесс Ган, єврокомiсар з питань розширення i добросусiдства Європейського Союзу, зробив категоричну заяву: "У найближчi 10 рокiв не буде прийомiв до ЄС".
Про це Ган заявив пiд час Третього Схiдного форуму, що вiдбувся в Берлiнi. Вiн зазначив, що це зумовлено обставинами, якi склалися на сьогоднi в Євросоюзi.
Cуд визнав правдивою статтю журналістів газети про головного фінансиста партії
200 тисяч моральної шкоди через суд намагався стягнути з журналістів "Експресу" колишній народний депутат, головний спонсор "Свободи" пан Кривецький.
У Другiй свiтовiй вiйнi Україна втратила 8 - 10 мiльйонів своїх громадян, понад 2,5 мільйона українців були нагородженi
Свiт вiдзначив 70-ту рiчницю закінчення Другої свiтової вiйни у Європi та перемогу над нацизмом. А чим для нас є цей день?
Президент України нещодавно заявив, що "наш флот має бути сучасним i сумiсним з кораблями країн НАТО", а також зазначив, що "прiоритет надаватиметься будiвництву нових кораблiв".
Притім глава держави зауважив, що "це завдання потребує значних фiнансових ресурсiв, якi влада буде знаходити, незважаючи на надзвичайно складну економiчну ситуацiю та ситуацiю на сход
Протистояння мiж владою та найбагатшим олiгархом передбачається складне i драматичне
Ахметов випробував на міцність Порошенка та Яценюка. Нема сумніву в тому, що шахтарі- протестувальники, які з'явилися у Києві, -- справа його рук.
Оформляючи субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, люди зіткнулися з багатьма труднощами
Урядовці запевняли, що оформити субсидію можна буде за спрощеною схемою - на підставі лише заяви та декларації про доходи.
За приховування активiв, розмiщених за кордоном, глава АП повинен бути оштрафований та звiльнений iз займаної посади
У попереднiх публiкацiях ми документально довели, що глава Адмiнiстрацiї Президента, пан Ложкiн, порушив вимоги антикорупцiйного законодавства.

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter