Спецтеми

• Борис Ложкін, права рука Порошенка, будучи бізнесменом, заробляв на рік 1 мільйон 216 тисяч гривень, а ставши главою Адміністрації Президента заробив 92 мільйони. Секрети високопоставленого чиновника • Національне агентство з державної служби підтвердило обов’язок чиновників указувати в декларації "фонди", які перебувають у закордонних офшорах • Глава Адміністрації Президента повторно вніс у майнову декларацію за минулий рік недостовірні відомості
У житті глави Адміністрації Президента, правої руки Петра Порошенка, останнім часом сталися щонайменше дві важливі події.
Чотири "антикомуністичні" закони, які парламент ухвалив позаминулого тижня, безперечно, увійдуть в історію
За червоний прапор із серпом та молотом у руках тепер можна потрапити за грати відразу на 5 років. А ще країну чекає велике перейменування -- міст, сіл, вулиць.
Різке зниження рейтингу Яценюка збільшило кількість охочих позбавити його крісла
Уряд Яценюка звинувачують у бездіяльності, зволіканні з реформами, корупційних зловживаннях. Найсумніше для прем'єра те, що більшість із закидів не позбавлені підстав.
З'явилися нові докази того, що найбільша у світі Православна Церква тісно пов'язана з розвідувальними органами
Російська ФСБ відкликала свого агента з Української Православної Церкви (Московського патріархату) і заарештувала “за державну зраду”.
Депутат iз президентської фракцiї, що за документами мав би бути незрячим, хизується кривавими фотографiями власноруч убитих тварин
Одiозний депутат Богдан Дубневич - знову в центрi уваги. Лишень стихла iсторiя з його годинником за 200 тисяч доларiв, як ось нова оказiя.
На чолі одного з найпотужніших військових космічних проектів часів холодної війни стояли наші земляки
Скидається на те, що наш північний сусід налаштувався брязкати зброєю і в космосі.
Голови судів часів Януковича знайшли хитрий спосіб залишитися на посадах
Майже половина українців вважають, що проведення судової реформи - одне з найнагальніших завдань країни.
віддала частину печінки
Це справді унікальний випадок. Майже рік тому подружжя було у відчаї. Діагноз лікарів шокував: у Юрія – цироз печінки, єдиний шанс -- негайна пересадка органу.
Американський мультимільярдер вважає, що спрогнозувати майбутні події на Донбасі неважко
Джордж Сорос - людина, до думки якої дослухаються і політики, і фінансисти. Таке ставлення до себе він заслужив своєю дивовижною проникливістю, яка вже стала хрестоматійною.
Путін на колегії ФСБ заявив, що саме на цю організацію лягає завдання змінити ситуацію в Україні на користь Росії
Виступ президента РФ на колегiї головного розвідувального органу країни багато хто вважає водночас i символiчним, i знаковим.

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"