Спецтеми

Чи може Кремль таки наважитися на повноцінну війну з Україною? Прогнози
Напруження у вiдносинах України i Росiї сягає кульмінації. Багато хто цiлком обгрунтовано вважав, що російська армія перетне кордон України у ніч на  18 липня.
У керiвництвi так званої ДНР - лише громадяни Росiї i кадровi офiцери спецслужб
Бабай, Бородай, Стрєлков - прiзвиська людей, що принесли вiйну на нашу землю.
Абiтурiєнти волiють заплатити 50 - 200 гривень за меддодвiдку, потрiбну при вступi, нiж оббивати пороги полiклiнiки два тижнi
Традицiйно вступникам потрiбно, крiм сертифiкатiв з результатами ЗНО та документiв про особу, подавати довiдку про проходження медогляду.
В Українi розпочалася ще одна вiйна -- за перерозподіл власності "донецького клану"
Майно олігархів, котрi підтримували Януковича чи фінансують сепаратистів, має бути націоналізоване.
У державі, яка воює з Україною, набирає обертів "православний комунізм"
"Наше завдання -- поєднати православ'я і комунізм". Це не жарт.  Це цитата з виступу самопроголошеного "губернатора Донбасу" Губарева.
Щоб заблокувати головне місто Донбасу, знадобляться десятки тисяч військових
Пiсля того як колони терористiв несподівано для усіх серед ночі покинули Слов'янськ, у повітрі запахло ейфорiєю: ще б пак, над Слов'янськом, Краматорськом та ще у кiлькох менших мiстах пiсл
Відомий письменник поділився думками про асоцiацiю з ЄС, слабкiсть Путiна i нових героїв України. "Бiльшiсть у нас сьогоднi думає: Путiн — поганий, а росiяни — хорошi, — каже український письменник. — Це зовсiм не так. Путiн i росiяни — це єдине цiле... Слiд нарештi зрозумiти: поряд iз нами — ворог!"
...Лесь Подерв’янський — поважний художник (виставлявся у США, Швецiї, ФРН), та бiльшiсть знає його як письменника. Скан­­дального, епатажного, шокуючого.
Iмовiрність того, що замість армійського вторгнення Кремль готує в Українi збройний переворот, зростає
Цими днями радник Путiна Сергiй Глазьєв в iнтерв'ю поважнiй британськiй iнформацiйнiй агенцiї, як виглядає, сказав більше, ніж мав.
Новий начальник Департаменту боротьби з економічною злочинністю МВС чомусь вперто відмовляється оприлюднити свою декларацію про доходи
Антибіотик
Навiть без нiг, з розтрощеними гранатами i кулями руками, нашi солдати, що лежать в госпiталях, запевняють, що знову повернуться на схiд.
-- Там -- вiйна?Пауза коротка.  -- Вiйна, -- чую спокiйне.-- Страшно там?Знову пауза.-- А коли було страшно?

Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Експрес Медіа Принт"