ЦІКАВО

У пресу потрапили фотографії з відпочинку сімейства в Мексиці.
Також це допомагає зняти стрес, запевняє акторка
Я стояла пiд дверима операцiйної i молилась. Тiльки не це! Якщо хiрург Гнатишак I.Б. -- той самий колишнiй учень з 10-Б, мiй син приречений.

ТЕХНОЛОГІЇ

Успiшний айтiшник Нiк Бiлогорський - про роботу у "Фейсбуцi" й "Майкрософтi", консультування з кiбербезпеки ФБР та плюси і мiнуси українських хакерiв
Американцi звуть його просто -- Нiк. Вiн народився в Українi (якщо точнiше -- у Харковi), закiнчив тут школу, а потiм виїхав iз матiр'ю за океан.
Бiльшiсть чохлiв для планшетiв виконує тiльки одну функцiю — захисну.
Стандартнi накладки, конверти, портмоне i книжки оберiгають гаджети вiд падiння та забруднення, але не розширюють їх можливостей.

У Росії закрили салон краси, де замість лікаря працював автомеханік

21.04.2017 19:25
У Росії закрили салон краси, де замість лікаря працював автомеханік

Понад сто жителів Пензи заявили в поліцію про шахрайство в клініці з претензійною назвою "Європа". Спочатку співробітники закладу пропонували потенційним клієнтам - більшість з них становили жінки старше 50 років - пройти безкоштовну медичну діагностику, обов'язковою умовою якої була наявність паспорта. Потім під різними приводами змушували громадян укладати невигідні для них кредитні договори на суми від 50 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, передають російські ЗМІ.

Бізнес вели жителі півдня: Арамаіс Мегрікян з Адигеї і Едуард Мелконян з Краснодарського краю.

Крім догляду за тілом (наприклад, медовий масаж і мезотерапія), особою (наприклад, алмазна мікродермабразія) і волоссям, заклад пропонувало провести лабораторні дослідження. У тому числі гормональне і біохімічне дослідження крові і аналізи на онкомаркери. Послуги надають в "клініці" займалися співробітники в білих халатах без медичної освіти. Зокрема, за комплексну діагностику здоров'я відповідав професійний автомеханік, повідомила офіційний представник МВС Росії Ірина Волк.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter