Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

У Ватиканi нагадали, якими мають бути хлiб та вино для Святого Причастя

17.07.2017 07:10
 У Ватиканi нагадали, якими мають бути хлiб та вино для Святого Причастя
У Папськiй Державi оприлюднили вiдповiдний циркуляр Конгрегацiї  Божественного культу й дисциплiни Святих Тайн.
 
У Ватиканi зазначають: якщо ранiше хлiб i вино для Служби Божої готували певнi чернечi спiльноти, то тепер цi продукти купують у супермаркетах та iнтернетi. Тож вирiшили нагадати про правила Євхаристiї у спецiальному листi.
 
"Хлiб, який використовують для безкровної Жертви, повинен бути "прiсним, лише пшеничним та свiжим, щоб не було жодної загрози зiпсуття". Це означає, що приготований з iнших зернових чи з борошна, змiшаного так, що його не можна вважати "пшеничним", не становить дiйсну матерiю для служiння Пресвятої Євхаристiї", йдеться в циркулярi.
 
Не можна додавати до хлiба мед, цукор, фрукти. А готувати "святий" хлiб мають лише поряднi й хорошi спецiалiсти. Щодо вина, то воно має бути натуральним, виноградним. Його не можна змiшувати з iншими речовинами. 
 
Юлiя ГОЛОДРИГА, Експрес
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter