Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Лiдер нового поколiння iнтернету lifecell став першим оператором, що зробив швидкiсний зв'язок 4.5G реальнiстю, запустивши його одночасно 30 березня 2018 року в найбiльшiй кiлькостi обл
Реалізація бодай частини планів та амбітних цілей Маска здатна здійснити технологічну революцію у світіУ середньому кожен мешканець американського Л

У Львові можна побачити роботи з першого в Українi музею сучасної абстрактної скульптури

13.08.2017 00:01
У Львові можна побачити роботи з першого в Українi музею сучасної абстрактної скульптури
У Музеї сакральної барокової скульптури Пiнзеля, що у Львові, вiдкрили унiкальну виставку. Це твори з колекцiї Фонду Музею Михайла Дзиндри - першого в Українi музею сучасної абстрактної скульптури, пише Експрес.
 
Серед виставлених робiт такi вiдомi скульптури, як "Закоханi" i "Медовий мiсяць", а ще скульптурнi портрети жiнок. Загалом понад 20 цiкавих композицiй. Деякi з представлених на експозицiї скульптур перевищують людський зрiст.
 
Ще близько 800 скульптур зберiгається в музеї митця в Брюховичах. Скульптор виставлявся у США та Нiмеччинi. Працював Михайло Дзиндра переважно з бетоном i сiткою. Скульптор свого часу емiгрував з України у 1944 роцi та жив у Чехословваччинi, Нiмеччинi та США.
 
Оглянути виставку можна до 31 серпня в Музеї Пiнзеля на площi Митнiй, 2.
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

S

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter