Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

НАК «Нафтогаз України» затвердив нового очільника «Укртрансгазу»

22.08.2017 21:18
НАК «Нафтогаз України» затвердив нового очільника «Укртрансгазу»
НАК «Нафтогаз України» затвердив призначення Павла Юзефа Станчака на посаду президента «Укртрансгазу». Про це 22 серпня повідомили на сайті компанії «Укртрансгаз», передає Радіо Свобода.
 
За оприлюдненою інформацією, контракт зі Станчаком уклали терміном на один рік. Очікується, що до фактичного виконання обов`язків президента «Укртрансгазу» Павел Станчак перейде відразу після завершення формальних процедур щодо оформлення всіх необхідних документів, а до того дня повноваження президента продовжуватиме здійснювати перший віце-президент компанії Мирослав Химко, йдеться у повідомленні.
 
За даними «Нафтогазу», у Польщі Павел Станчак працював у галузі транспортування та розподілення газу вже більше 25 років. Напередодні призначення в «Укртрансгаз» він працював технічним директором – членом правління PGNiG Technologie S.A. та відповідає за проектування та будівництво нових газопроводів.
 
Українські експерти до цього призначення поставились неоднозначно. Зокрема, директор енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН України Валентин Землянський зазначив у коментарі Радіо Свобода, що поки новопризначений очільник «Укртрансгазу», польський фахівець Павел Станчак розбиратиметься в тонкощах української газотранспортної системи, НАК «Нафтогаз» зможе й надалі безперешкодно контролювати фінансові потоки. Водночас, керівник програм «Діксі Груп» Роман Ніцович припускає, що призначення польського фахівця має сенс з точки зору проведення реформ у газотранспортному секторі і має політичне підґрунтя.
 
Публічне акціонерне товариство «Укртрансгаз» створене розпорядженням Кабінету міністрів у 2012-му році як дочірня компанія НАК «Нафтогаз України» та правонаступниця ДК «Укртрансгаз». Серед завдань компанії – транспортування природного газу до українських споживачів, транзит через територію України, обслуговування магістральних газопроводів та газосховищ.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter