Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У школах України об'єднають хімію, біологію, географію та фізику в один предмет, про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич

11.11.2017 12:41
У школах України об'єднають хімію, біологію, географію та фізику в один предмет, про це заявила міністр освіти Лілія Гриневич
За її словами, передбачається, що у такий спосіб змінять програми для старших класів (після 9-го) у школах і класах гуманітарного спрямування. Спершу новацію запровадять у кількох школах як експеримент, а згодом введуть на постійній основі.
 
"Це можливо зробити у профільній старшій школі, коли діти обирають гуманітарний профіль і коли їм не вистачає часу на поглиблене вивчення цікавих для них предметів. Для цього частину предметів потрібно об'єднати", -- пояснила позицію міністерства пані Гриневич.
 
"Йдеться про міжнародну практику, де замість окремих предметів викладають курс "наука". Для прикладу, в США вивченням хімії в такому обсязі, як наразі це роблять у нас, займається лише 2% учнів. Але ця країна має понад 50 лауреатів Нобелівської премії з хімії, а Україна -- жодного, -- коментує Віктор Громовий, заслужений вчитель України. -- Зрештою, у нас вже чимало приватних шкіл перейшли на такий принцип поєднання предметів, розробивши для цього спеціальні підручники.
 
І це справді потрібно. Беззаперечний той факт, що ефективність поглибленого вивчення хімії чи фізики гуманітаріями нульова. Діти ненавидять ці предмети, тоді як навчання має бути цікавим. Ми світ розділили на живу й неживу природу, а потрібно давати цілісне бачення. Не потрібно навіть готувати свої підручники, досить лише перекласти книжки тієї країни, де вони довели свою ефективність. Єдину проблему становитиме спротив наших учителів, яким доведеться готуватись до змін".
 
Лариса ПЕЦУХ, Експрес

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter