ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Чому люди заробляють мало грошей: вчені назвали незвичайну причину

06.12.2017 22:01
Чому люди заробляють мало грошей: вчені назвали незвичайну причину

Люди, які на останніх місяцях внутрішньоутробного розвитку і в перші роки життя піддавалися впливу високих температур, до 30 років заробляють менше однолітків.

Про це повідомили вчені, опублікувавши результати своєї роботи в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, пише Сегодня.

Під час дослідження вчені проаналізували дані про більш ніж 12 млн американців, що народилися в 1969-1977 роках. Вони враховували дату і місце народження, расу, стать і рівень доходу. Звернувшись до записів про погодні умови за досліджуваний період часу, вчені з'ясували, як часто люди піддавалися впливу високих температур до появи на світло і в перший рік після.

В результаті з'ясувалося, чим частіше в останні місяці перед народженням і в перший рік життя вони виявлялися на спеці близько 32 °С, тим менше вони заробляли в дорослому віці. На кожен день, проведений на спеці, доводилося зниження щорічного доходу в середньому на 30 доларів, з'ясували вчені.

При цьому більш ранні дослідження показували, що надмірний перегрів може призводити до підвищення дитячої смертності та народження дітей з недостатньою вагою.

"Нам відомо, що висока температура впливає на багато аспектів здоров'я. Але ми не знали, чи може її вплив вплинути на майбутнє життя людини", – відзначають дослідники.

Плоди і новонароджені діти найбільш чутливі до підвищення температури, оскільки їх нервова система і здатність до терморегуляції ще не до кінця розвинені. Тому, коли спека впливає на розвиток мозку дитини, це може привести до безлічі наслідків, включаючи проблеми з заробітком.

Поки що дні, коли температура піднімається вище 30 °С, бувають не дуже часто, проте в умовах глобальної зміни клімату все може змінитися, попереджають вчені.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter