ТЕХНОЛОГІЇ

Власники інтернет-провайдерів кажуть, що Facebook тепер “літатиме” - швидкість збільшиться мало не в 100 разів!
Що може бути краще, нiж довгоочiкуваний смартфон у подарунок на 14 лютого?

Чому люди заробляють мало грошей: вчені назвали незвичайну причину

06.12.2017 22:01
Чому люди заробляють мало грошей: вчені назвали незвичайну причину

Люди, які на останніх місяцях внутрішньоутробного розвитку і в перші роки життя піддавалися впливу високих температур, до 30 років заробляють менше однолітків.

Про це повідомили вчені, опублікувавши результати своєї роботи в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, пише Сегодня.

Під час дослідження вчені проаналізували дані про більш ніж 12 млн американців, що народилися в 1969-1977 роках. Вони враховували дату і місце народження, расу, стать і рівень доходу. Звернувшись до записів про погодні умови за досліджуваний період часу, вчені з'ясували, як часто люди піддавалися впливу високих температур до появи на світло і в перший рік після.

В результаті з'ясувалося, чим частіше в останні місяці перед народженням і в перший рік життя вони виявлялися на спеці близько 32 °С, тим менше вони заробляли в дорослому віці. На кожен день, проведений на спеці, доводилося зниження щорічного доходу в середньому на 30 доларів, з'ясували вчені.

При цьому більш ранні дослідження показували, що надмірний перегрів може призводити до підвищення дитячої смертності та народження дітей з недостатньою вагою.

"Нам відомо, що висока температура впливає на багато аспектів здоров'я. Але ми не знали, чи може її вплив вплинути на майбутнє життя людини", – відзначають дослідники.

Плоди і новонароджені діти найбільш чутливі до підвищення температури, оскільки їх нервова система і здатність до терморегуляції ще не до кінця розвинені. Тому, коли спека впливає на розвиток мозку дитини, це може привести до безлічі наслідків, включаючи проблеми з заробітком.

Поки що дні, коли температура піднімається вище 30 °С, бувають не дуже часто, проте в умовах глобальної зміни клімату все може змінитися, попереджають вчені.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter