ТЕХНОЛОГІЇ

Камерафони – смартфони з потужною камерою. Однак для того, щоб конкурувати на сучасному ринку, треба пропонувати продукцiю, яка за своїми характеристиками переважає прилади iнших фiрм.
Історія із залученням величезних інвестицій для Харківського авіазаводу від американської компанії отримала несподіване продовження.

Через три роки українська армія може отримати новітній ракетний комплекс

07.12.2017 13:15
Через три роки українська армія може отримати новітній ракетний комплекс

У бюро розробляють комплекс оперативно-тактичного призначення з високою точністю ураження та високою прохідністю протиракетної оборони.

 

Про це йдеться у повідомленні ІА "Мост-Днепр".

На прес-конференції присвяченій Дню Збройних сил України, генеральний директор НВО "Павлоградський хімічний завод" Леонід Шиман повідомив про створення нового комплексу оперативно-тактичного призначення "Грім-2".

"Цей комплекс призначений для попередження, а не нападу. Щоб потенційний противник розумів, що в радіусі 300-1500 км є можливість вразити його об'єкти", - повідомив він.

"Грім-2" — комплекс оперативно-тактичного призначення з високою точністю ураження, прохідністю протиракетної оборони понад 96%. Над його розробкою працює конструкторське бюро "Південне". Павлоградський хімічний завод займається його ракетними двигунами.

"Якщо все буде йти за наміченим планом, вже за 2-3 роки комплекс "Грім-2" почне надходити на озброєння. Завдяки цьому комплексу ми отримаємо вагомий аргумент у всіх наших міжнародних суперечках і конфліктах", - повідомив ведучий конструктор КБ "Південне" Сергій Лось.

Ведучий конструктор також наголосив, що наразі даний проект знаходиться на стадії завершення. Закінчуються випробування, пов'язані з системами управління і переміщення ракет, з тим, що стосується механіки, гідравліки і транспортного переміщення зброї.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter