Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У Німеччині з'явиться зрозуміла мова - для двох категорій населення

10.01.2018 10:14
У Німеччині з'явиться зрозуміла мова - для двох категорій населення

У Німеччині з'явиться спеціальність для пояснення відомчих постанов мовою, доступною людям. Благодійна організація Карітас при Католицької єпархії Аугсбурга оголосила про початок по всій Німеччині пілотного проекту з підготовки людей, які зможуть знаходити підхід в спілкуванні з психічно хворими, що страждають деменцією, і іноземцями.

Згідно з проектом, в найближчі 4 роки буде розроблено зміст нової спеціальності "фахівець з легкого спілкування". Ці люди повинні вміти просто та доступно розтлумачити офіційні публікації державних служб.

Обов'язок держави доводити рішення своїх органів до всіх людей викладений в чинній з початку 2018 року редакції закону про рівноправне становище інвалідів. Таким чином, будь-які повідомлення відомств, адресовані населенню, повинні додатково пояснюватися "простою мовою".

Спеціальний відділ по простому мови діє в аугсбургському Карітасі досить давно. У спеціальній групі там співпрацюють соціальні педагоги та люди з труднощами в навчанні. Відтепер також готуватимуть відповідних фахівців по простому спілкуванню. Першими в Німеччині таку кваліфікацію отримають 12 осіб з труднощами в навчанні.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter