Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Українці, євреї, татари, кашуби, литовці Польщі стурбовані ксенофобією, яка набирає сили в країні

04.02.2018 19:08
Українці, євреї, татари, кашуби, литовці Польщі стурбовані ксенофобією, яка набирає сили в країні

Представники організацій національних та етнічних меншин звернулися до влади Республіки Польща, президента, парламенту та уряду із закликом запобігати проявам ксенофобії, нетолерантності та антисемітизму, передає Польське радіо.

У своєму листі, оприлюдненому за посередництвом соціальної мережі, його автори висловлюють занепокоєння з приводу зростання в польському суспільстві хвилі агресії на національному, расовому та релігійному ґрунті. Як читаємо, «з країни, що пишалася довгою і славною традицією свободи й толерантності, ми стаємо державою, яка в очах світу та своїх громадян іншої ніж польська національності починає виглядати щораз більш ксенофобською». За словами авторів листа, «це руйнує позитивний імідж Польщі у світі». Як читаємо, представники національних та етнічних меншин особливо занепокоєні «численними й резонансними проявами антисемітизму, свідками яких ми є протягом тижня, відколи Сейм ухвалив новелізацію закону про ІНП».

Серед підписантів звернення – представники Об’єднання українців у Польщі, Товариства словаків, Єврейського товариства «Чулент», Товариства литовців у Польщі, а також української, лемківської, кашубської, караїмської, татарської, литовської, словацької та російської громад у Спільній комісії уряду і національних та етнічних меншин.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

o

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter