ТЕХНОЛОГІЇ

Власники інтернет-провайдерів кажуть, що Facebook тепер “літатиме” - швидкість збільшиться мало не в 100 разів!
Що може бути краще, нiж довгоочiкуваний смартфон у подарунок на 14 лютого?

Коаліція, до якої входить Україна, домовилась, як добити ІДІЛ

13.02.2018 20:25
Міжнародна коаліція домовилася, як остаточно знищити ІДІЛ
 
Країни-члени міжнародної коаліції проти терористичного угруповання "Ісламська держава" домовились про подальшу стратегію щодо викорінення ІДІЛ, боротьби з поширенням її ідеології та фінансування осередків угруповання.
 
Про це йдеться у спільній заяві, прийнятій за результатами міністерської зустрічі у вівторок в Кувейті, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.
 
"З метою досягнення повної й остаточної поразки ІДІЛ коаліція повністю ліквідує ІДІЛ як територіальну загрозу в Іраку й Сирії та стабілізує ситуацію у звільнених громадах в інклюзивний спосіб", - підкреслюється в документі.
 
При цьому в коаліції домовились мобілізувати всі країни-члени та зовнішніх партнерів на державному рівні, щоб закінчити з ІДІЛ та його осередками на місцях, у тому числі запобігти можливим новим проявам активності угруповання.
 
"Ми будемо боротися з ідеологією ІДІЛ, щоб завадити її відродженню, вербуванню (нових бойовиків – ред.) та її розширенню", - наголошується в заяві.
 
Крім того, члени коаліції пообіцяли підтримати реформи в секторі політики й безпеки в Іраку, а також виконувати Резолюцію РБ ООН 2254 для досягнення політичного рішення в Сирії, щоб "усунути корінні причини виникнення ІД у цій країні".
 
У цьому зв'язку в коаліції наголосили, що, крім загальних дипломатичних зусиль, працюватимуть адресно на окремих напрямах. Зокрема, йдеться про діяльність робочих груп, які боротимуться з каналами фінансування ІДІЛ, зосереджуватимуться на контртерористичних зусиллях, інформаційному протистоянні, а також відновленні стабільності на територіях, звільнених від терористів.
 
Крім того, коаліція продовжить концентрувати увагу на аспектах захисту та оборони, що передбачає взаємодію не тільки на рівні міністрів закордонних справ, але також міністрів оборони країн міжнародної коаліції.
 
Україна поділяє цінності, принципи та стратегічні цілі Світової коаліції у боротьбі з ІДІЛ щодо боротьби з тероризмом у всіх його формах та проявах і продовжує робити свій внесок у боротьбу з ІДІЛ.
 
Про це заявив у виступі на міністерському засіданні Коаліції міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє прес-служба МЗС.
 
"У своєму виступі під час засідання, присвяченого питанню нейтралізації мережі та осередків ІДІЛ у світі, Клімкін наголосив, що Україна, будучи членом Коаліції, цілком поділяє її цінності та принципи, а також стратегічні цілі щодо боротьби з тероризмом у всіх його формах та проявах. Україна продовжує робити свій внесок у боротьбу з ІДІЛ, зокрема беручи активну участь у діяльності Робочої групи з протидії тероризму", - йдеться у повідомленні.
 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

A

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter