Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Для водіїв можуть ввести ще один тест

16.05.2018 20:45
Для водіїв можуть ввести ще один тест
Компанія Guinti Psychometrics Ukraine представила Віденську систему тестування водіїв Vienna Traffic, що дозволяє виявити психологічні або фізичні проблеми і працювати над їх усуненням.
 
Представники МОЗ України вважають за необхідне введення в Україні обов'язкового тестування всіх водіїв, у тому числі які перебувають у групі ризику і професійних перевізників, пише Autogeek.
 
Віденська система тестування водіїв (Vienna Traffic) була розроблена австрійською компанією Schuhfried, використовується в більш ніж 70 країнах світу і законодавчо затверджена для застосування у 16 з них. Психологічна атестація проводиться на іспитах при отриманні водійських прав, для професійних водіїв, літніх людей, водіїв групи ризику (часті правопорушення, агресивна поведінка, зловживання алкоголем тощо) або людей з неврологічними захворюваннями. Наприклад, в Австрії, за результатами психологічних тестів більш як 20% водіїв вимагають корекції психологічної поведінки.
 
"В країнах ЄС, всі водії обов'язково проходять психологічне тестування при отриманні водійських прав або при частих правопорушення. Віденська система тестування водіїв Vienna Traffic, як повідомляють в компанії, дає можливість не тільки виявити проблему, але і коригувати поведінку, розвинути необхідні навички безпечної поведінки за кермом", — говорить гендиректор Guinti Psychometrics Ukraine Олег Бурлачук.
 
Ганна Глембоцька, керівник відділу професійного здоров'я та травматизму Центру громадського здоров'я МОЗ України зазначила, що "зараз проводиться тільки загальний огляд водія, аналіз крові, а цього явно недостатньо, щоб переконатися в безпечному управлінні транспортом. Кабміном України прийнято Стратегію підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, зокрема до кінця 2019 на законодавчому рівні планується затвердження медико-психологічної оцінки кандидатів і водіїв транспортних засобів та створення єдиної бази даних про виданих медичних довідок".
 
 
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter