Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Супрун просить МОН позбавити звання львівського професора

15.06.2018 10:52
Супрун просить МОН позбавити звання львівського професора

Завідувача кафедри психіатрії, психології та сексології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Ростислава Білобривка звинувачують у поширенні псевдонаукових теорій та дискримінаційних ідей за гендерною ознакою. 

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила, що МОЗ рекомендує Міністерству освіти перевірити докторську дисертацію Ростислава Білобривка та у разі виявлення псевдонауки чи дискримінаційних тверджень – позбавити вченого звання.

Зокрема, у документі звертають увагу на те, що у тезах доповіді Ростислава Білобривка, які опублікували у збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції "Свідомість, мозок, мова: актуальні проблеми та міждисциплінарні досягнення", є багато "побутових" гендерних стереотипів. Зокрема: "жінка нічого не відкриває, відкриває лише чоловік", "відкривати, проникати кудись – це суто чоловіча справа", "основне покликання жінки – це відтворення, тобто репродукція", "для жінки мета – любов, а секс – засіб", "чоловік хоче одного, але від багатьох жінок". Такі твердження, зазначається у заяві, є трансляцією типових сексистських стереотипів, негативно впливають на репутацію всієї медичної та наукової спільноти України й суперечать Конституції та законам України.

"У разі виявлення псевдонауки чи дискримінаційних тверджень - позбавити вченого звання", - йдеться у дописі Супрун.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter