Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Три "золота" за один раз: український силач здивував світ

18.06.2018 14:00
Антон Бірук тричі піднімався на найвищу сходину п’єдесталу у канадському Калгарі. Він став найсильнішим атлетом  у ваговій категорії до 93 кілограмів. У присіданні втановив рекорд України - 260 кг. А в в тязі та в сумі протиборства покращив особисті досягнення  – 270 і 682,5 кг, пише Експрес-онлайн.

Спортсмен з Варшави почав займатися паверліфтингом в 13 років.

“Через п’ять місяців я виграв першу медаль – на обласному турнірі, —  каже. – Почав тренуватися ще з більшим завзяттям. Торік став срібним і бронзовим призером у Європі, посів третє місце на чемпіонаті світу. А тепер ось – одразу три “золота”. До Калгарі я їхав за перемогою — був спокійним та упевним у своїх силах. Найбільше непокоїла різниця в часі  – аж дев’ять годин. Спочатку не міг спати. Лише на третю добу  перед змаганнями вдалося відпочити. Здоровий сон — одна із важливих складових перемоги. А ще — збалансоване харчування, оптимальні фізичні навантаження”.

Антон зізнається, що на тренуваннях він піднімає по 25, а то й 30 тонн ваги, щотижня. Тобто витрачає чимало енергії. Що допомагає відновлювати сили? В раціоні атлета є гречка, м’ясо та сало, різні вітаміни та протеїни.

“Торік перед чемпіонатом Європи в Данії, —  коментує Сергій Якубишин, —  ми ретельно стежили за результатами виступів суперників у національних турнірах. Думали, що “золото” наше: показники  в Антона значно  кращі. А потім зрозуміли – помилилися: конкуренти навмисне приберегли сили для міжнародного турніру. Цього разу ми були мудрішими – не дивували високими результатами в Україні. Крім того, я категорично заборонив  викладати у мережі інтернет будь-яке відео про специфіку наших тренувань. Отож  суперники не знали реальних можливостей  мого вихованця".

Щоб стати чемпіоном світу Антону знадобилося майже чотири роки напружених тренувань. Захоплення паверліфтингом загартувало характер, зміцнило м’язи. Відтак юнак став спокійним та  упевненим у собі — він єдиний у складі збірної України, кому вдалося виграти золоту медаль у сумі протиборства.