Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У Києві вкотре підвищать тарифи на воду та водовідведення

23.06.2018 15:33
У Києві вкотре підвищать тарифи на воду та водовідведення
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), встановила для ПрАТ «АК «Київводоканал» нові тарифи. 

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні НКРЕКП, яке проводилося у формі відкритого слухання 21 червня 2018 року, інформує КМДА

Як зазначається, на засіданні були ухвалені постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Таким чином, тариф Київводоканалу на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення (для приватного сектору - ред.) встановлено у розмірі 15,78 грн (у тому числі ПДВ 2,63 грн) за 1 куб. м, із них:

8,292 грн (у тому числі ПДВ 1,382 грн) за 1 куб. м водопостачання;

7,488 грн (у тому числі ПДВ 1,248 грн) за 1 куб. м водовідведення.

Тариф на послугу з централізованого постачання холодної води, водовідведення (із використанням внутрішньобудинкових систем) встановлено у розмірі 16,716 грн (у тому числі ПДВ 2,786 грн), із них:

8,784 грн (у тому числі ПДВ 1,464 грн) за 1 куб. м водопостачання;

7,932 грн (у тому числі ПДВ 1,322 грн) за 1 куб. м водовідведення.

Зазначається, що постанови наберуть чинності з дня, наступного за днем їх опублікування в офіційному друкованому виданні - газеті «Урядовий кур'єр».

 За повідомленням на сайті Київводоканалу, до нинішнього підвищення тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення в столиці становили 14,184 грн за 1 куб. м (із ПДВ) для приватного сектору і 15,492 грн за 1 куб. м (із ПДВ) - для багатоквартирних будинків, де водовідведення здійснюється з допомогою внутрішньобудинкових систем. Отже, після набуття чинності новими постановами НКРЕКП послуги монополіста подорожчають для киян відповідно на 9,2% та 7,9%.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter