Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Чого хочуть українці від наступного Президента України: нове дослідження

26.06.2018 17:25

Вимога більшості українців до наступного президента полягає у припиненні військових дій на Сході. Про це йдеться у результатах соціологічного дослідження групи "Рейтинг", повідомляє Українська правда.

Зазначається, що на завершення війни сподіваються 63% опитаних.

"Посилення боротьби з корупцією очікують 49% респондентів, відродження промисловості – 40%, підвищення соціальних стандартів –  30%", – кажуть соціологи.

Підвищення якості медицини, зменшення впливу олігархів на політику, відродження аграрного сектору, зміцнення обороноздатності країни та стимулювання розвитку бізнесу чекать від 11% до 19%.

Підвищення міжнародного іміджу України, реформування освіти і науки, захисту української мови і культури – від 4% до 8% респондентів.

Крім того, згідно з результатами опитування, 78% громадян вважають найважливішою державною проблемою війну, 55% – хабарництво та корупцію, 29% – безробіття.

Від 16% до 18% опитаних називають найважливішою проблемою низький рівень зарплат та пенсій, недостатній рівень соціального захисту, соціальне розшарування, підвищення цін на основні товари.

Водночас, до головних особистих проблем більше половини українців відносять підвищення цін і тарифів, низький рівень зарплат і пенсій.

В рейтингу особистих проблем бойові дії на Сході посідають лише 4-те місце, низький рівень медичних послуг - 5-те, відсутність роботи - 6-те.

Опитування проводилось 14-24 червня, серед 2500 повнолітніх українців. Допустима похибка – не більше 2%.

Раніше повідомлялось, що серед головних власних проблем та проблем України в цілому, українці назвали корупцію, військові дії на Донбасі, ріст цін та високі тарифи.

Крім того, опитування свідчать, що більше чверті українців не знають, за кого б проголосували на виборах президента, а кандидати, за яких виборці готові віддати голос, набирають від 7-8 до 22%.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

V

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter