Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Уляна Супрун знову пропонує зміни в українській медицині

26.06.2018 19:44
Уляна Супрун знову пропонує зміни в українській медицині

"Відкриваємо ще один напрямок системних змін! МОЗ України опублікували для обговорення новий Законопроект «Про систему громадського здоров’я». Законопроект щодо громадського здоров’я допоможе створити єдину, реально працюючу систему профілактичної медицини", повідомляє на своїй сторінці у Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

МОЗ пропонує ініціювати створення Національної ради України з питань громадського здоров'я. Незалежні фахівці, які увійдуть до Ради, слідкуватимуть, щоби у будь-яких сферах державної політики були враховані інтереси громадського здоров'я українців. Рада виконуватиме функції постійного консультативно-дорадчого органу Уряду з питань громадського здоров'я.

Також – більше повноважень на місцях, центр громадського здоров’я в кожному регіоні. Міністерка пропонує виділення більшої частки бюджетних коштів на громадське здоров’я. Обсяг коштів Державного бюджету України, призначених для фінансування державних програм громадського здоров’я та заходів боротьби з епідеміями, становитиме не менше 5% від суми усіх видатків на охорону здоров'я.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

V

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter