Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Біолог пояснив, як людина старіє

12.07.2018 10:40
Біолог пояснив, як людина старіє
Людина старішає з моменту своєї появи на світ, причина закладена в кожній молекулі ДНК. Про це в коментарі газеті "Експрес" сказав  патофізіолог і генетик Віктор Досенко. 
 
"Кожна мить нашого життя наближає організм до певної межі, яка закладена в кожній молекулі ДНК. Із віком її довжина зменшується,  — каже Віктор Досенко, завідувач відділу Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАНУ. — Що більшу кількість разів наші клітини поділилися (а цей процес  постійний), то коротшою є довжина хромосом. Коли механізм, що запрограмований на поділ, зупиняється, організм виходить з ладу. Щоправда, у когось це відбувається у 50 років, а комусь щастить дожити до 100 і більше".
 
"Не існує універсального методу оцінки біологічного віку, — додає Геннадій Апанасенко, доктор медичних наук, валеолог. — У той же час про згасання свiдчать симптоми нестачi енергiї: якщо, скажімо, вам 30, а ви постійно не можете сконцентруватися на одному процесi, часто втомлені, маєте пригнiчений чи неврiвноважений настрiй, то це означає, що біологічно вам —  за 60".
 
Як пригальмувати старіння? А яке ідеальне меню для здоров'я? Що варто їсти насамперед? Чи впливає на швидкість старіння людини клімат, у якому вона народилася і живе? Як нерви пришвидшують старіння? Читайте у свіжому номері газети "Експрес"
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram 
 
Ірина КОНТОРСЬКИХ
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter