Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Вперше в історії українські школярі посіли четверте місце на міжнародній олімпіаді з математики

13.07.2018 11:37
Вперше в історії українські школярі посіли четверте місце на міжнародній олімпіаді з математики

Українські школярі посіли четверте місце на 59-й Міжнародній математичній олімпіаді, яка проходить в румунському місті Клуж-Напока. Про це йдеться у повідомлення прес-служби Міністерства освіти та науки.

Шестеро українських старшокласників здобули 4 золоті та 2 срібні медалі на 59 Міжнародній математичній олімпіаді, яка проходить 3 – 14 липня в м. Клуж-Напока (Румунія). У загальному рейтингу українська команда посіла 4 місце з понад 100 країн світу, після США, Росії і Китаю.

Це вже 26 виступ команди з України на цих змаганнях. Попередні роки наша команда жодного разу не піднімалася вище 6-го місця.  

Нашими переможцями стали учні Харківського фізико-математичного ліцею № 27 - Роман Сарапін («золото»), Нго Нгок Тхай Шон («золото»), Аліна Гарбузова («срібло»), Харківського НВК № 45  "Академічна гімназія"  - Ілля Коваль («золото») , ліцею № 208 м. Києва - Федір Юдін («золото»), природничо-наукового ліцею №145 м. Києва - Арсеній Ніколаєв  («срібло»).

ОПроходила олімпіада у два тури. У кожному з них учасники розв’язували по три задачі з різних напрямів шкільної математики - геометрії, теорії чисел, алгебри і комбінаторики.

Команду юних математиків супроводжували: науковий керівник -  Богдан Рубльов, професор кафедри обчислювальної математики КНУ ім.  Тараса Шевченка, та заступник керівника -  Андрій Паньков, завідувач сектору в  Інституті модернізації змісту освіти.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

V

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter