Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Жінки є не гіршими водіями, ніж чоловіки: доведено ще 93 роки тому

18.07.2018 11:36
Жінки є не гіршими водіями, ніж чоловіки: доведено ще 93 роки тому
18 липня 1925 року в США офіційно оголосили, що жінки можуть бути не гіршими водіями, ніж чоловіки, пише Експрес-онлайн.
 
Цього дня 93 роки тому вийшла стаття в "Лос Анджелес Таймс", в якій повідомляли про результати дослідження фахівців Американської автомобільної асоціації. За їхніми даними, поведінка жінок-водіїв на дорозі є більш передбачуваною і стабільною, тому вони скоюють менше аварій. 
 
Також було опрацьовано рапорти експертів з безпеки руху на дорогах, що засвідчували: частіше правил дорожного руху дотримуються саме жінки-водії, і  також вони здебільшого приймають правильні рішення у звичних ситуаціях під час руху.
 
Наводилися і дані статистики ДТП: при однаковій кількості подоланих кілометрів, в аваріях гине більше чоловіків, аніж жінок. А найбільш небезпечними на дорогах є молоді чоловіки. Тоді як жінки-водії демонструють кращі водійські навички.
 
Через 30 років фахівці Асоціації повторили дослідження. І результати виявились аналогічними. Найцікавішим же був такий висновок: "Чоловіки можуть або не можуть бути кращими водіями, ніж жінки, але вони помирають набагато частіше, намагаючись довести, що саме вони краще водять машину"...
 
Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Лариса ПЕЦУХ

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter