Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Юрист назвав порушення, через які найчастіше депортують українців

20.07.2018 16:00
Юрист назвав порушення, через які найчастіше депортують українців
Денис Бабинський, експерт, який спеціалізується на європейському праві, каже, що передусім роблять це через прострочення терміну перебування в країнах шенгенської зони. 
 
"У нашій практиці були випадки, коли людина прострочила 2 години перебування тому, що стояла в черзі на кордоні, й отримала 6 місяців заборони в'їзду,  —  каже "Експресу" Денис Бабинський, регіональний керівник юридичної компанії "Адвокат у Європі". — Друга причина —  недійсне або підроблене запрошення на роботу. Часто українці  купують цей документ у посередника. Нерідко він підробляє документ, чим порушує  закон. Однак консульство або прикордонна служба, якій людина показує запрошення  зі своїм прізвищем, вважає, що саме вона підробила документ, тож їй і відповідати.
 
Ще однією причиною депортації з Польщі, Чехії, Словаччини та інших країн можуть бути несплачені повністю або частково штрафи —  наприклад, за керування автомобілем у нетверезому стані чи за неоплачений проїзд. Часто правоохоронці складають протокол та вимагають завдаток за майбутній штраф, а суму штрафу вже визначає суд. А оскільки на суд іноземець не потрапляє, несплачена різниця між розміром завдатку та штрафом призводить до боргу перед державою та внесенням персональних даних людини до осіб, не бажаних для перебування на її території.
 
Скільки українців депортували за останні десять років? На який термін можуть заборонити в'їзд до країн Шенгену? І чи можна анулювати депортацію, оскаржити цю заборону? Про це читайте у новому номері газети "Експрес"
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Леся ЯСИНЧУК
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter