Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Юрист розповів, що буде, якщо випадково прострочити термін перебування у країні Шенгену

22.07.2018 12:00
Юрист розповів, що буде, якщо випадково прострочити термін перебування у країні Шенгену
Денис Бабинський, експерт, що спеціалізується на європейському праві, розповів, на який термін українцям можуть заборонити в'їзд до країн Шенгену.
 
"Якщо є, скажімо, випадкове прострочення терміну перебування в країні на декілька годин (людина дійсно прорахувалася), то переважно видається заборона на в'їзд до країни, яка видала заборону, на півроку, — сказав він у коментарі газеті "Експрес". — У такому випадку дані про депортацію можуть не вноситися в Шенгенську інформаційну систему SIS (автоматично діє заборона на в'їзд в усі країни Шенгенської угоди).
 
Якщо це прострочення на декілька днів, тоді дані в систему SIS вносяться, а людині видається заборона на в'їзд в усі країни Шенгенської зони від 6 місяців до 10 років. 
 
Заборона на в'їзд у зв'язку із заборгованістю після рішення суду може накладатися на 3 — 10 років, усі дані також вносяться в Шенгенську інформаційну систему SIS. По завершенні строку заборони ця інформація  видаляється автоматично".
 
Чи можна анулювати депортацію, оскаржити цю заборону? Скільки українців депортували за останні десять років? Про це читайте у новому номері газети "Експрес" 
 
 Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram 
 
 Леся ЯСИНЧУК  
 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter