Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Науковці довели, що чоловіки також страждають від "жіночої" депресії

25.07.2018 22:42
Науковці довели, що чоловіки також страждають від "жіночої" депресії
Післяпологова депресія сьогодні майже так само поширена серед новоспечених батьків, як і серед матерів. Протягом багатьох років медики вели дебати про те, чи дійсно чоловіки можуть страждати від післяпологової депресії, яка, як відомо, зазвичай вражає жінок.
 
Нове дослідження, проведене вченими з Університету Індіани, докладно висвітлює проблему післяпологової депресії у чоловіків, повідомляє maximum.
 
Фахівці розглянули 9500 жінок і чоловіків, які мали дітей у віці до 15 місяців, і виявили, що 4,4% батьків страждали від післяпологової депресії у порівнянні з 5% матерів.
 
Новоспечені матері регулярно перевіряються на наявність депресії, і, за оцінками, 10-12% жінок мають психічні розлади після пологів. При цьому ознаки депресії у чоловіків зазвичай не оцінюються, так само як і самі чоловіки рідко звертаються до лікаря при виникненні будь-яких симптомів.
 
У кількох дослідженнях було показано, що традиційний метод, який використовується лікарями для виявлення післяпологової депресії у жінок, погано працює у чоловіків. Так, шкала депресії не відображає симптоми депресії, характерні для представників сильної половини людства.
 
Якщо у жінок частіше спостерігаються роздратування і занепокоєння, для чоловіків характерні почуття провини, порушення сну, зниження активності та навіть суїцидальні думки.
 
За словами експертів, післяпологова депресія у чоловіків часто не лікується, оскільки вони неохоче звертаються за допомогою до лікарів.
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter