Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

"Займатися незрозуміло чим, я думаю, непотрібно" - Жебрівський погрожує відставкою

26.07.2018 18:55
"Займатися незрозуміло чим, я думаю, непотрібно" - Жебрівський погрожує відставкою
Комісія аудиторів Національного антикорупційного бюро України хоче внести зміни в закон про НАБУ, якими буде уточнено їх статус.
 
Про це сказав аудитор НАБУ Павло Жебрівський на круглому столі в Укрінформі, присвяченому політико-правовим проблемам подолання корупції в Україні.
 
"З приводу НАБУ і комісії по зовнішньому оцінюванню НАБУ. На жаль, законодавець у 26 ст. закону про НАБУ тільки оговорив, що є аудитори, які мають провести аудит. Якщо ми втрьох (працюємо - ред.) на волонтерських засадах, ми не знаємо, де ми маємо бути, ми не знаємо чи має бути з нами укладений трудовий договір. Ми не розуміємо, які наші права та обов'язки, які наслідки для НАБУ, чи керівництва НАБУ у випадку недопущення нас до всіх процедур. Чи має бути у нас патронатна служба. ...Ми підготували зміни до закону про НАБУ, де виписали всі ці речі, і передали в три інституції - до ВР, Кабміну і до Адміністрації Президента, від кого делеговані аудитори. Я сподіваюся, що у вересні Комітет ВР (з питань запобігання і протидії корупції - ред.) виступить ініціатором прийняття цього закону", - сказав Жебрівський.
 
За його словами, якщо до кінця вересня не буде прийнято змін, то він планує подати у відставку. "Тому що займатися незрозуміло чим, я думаю, непотрібно", - сказав Жебрівський.
 
Він поінформував, що зараз група аудиторів працює над регламентом про аудит, який буде презентовано Комітету ВР з питань запобігання корупції та іншим зацікавленим органам.
 
Жебрівський зазначив, що така інституція як НАБУ, безперечно має бути, і перевірка його та рекомендації стосовно поліпшення фукціонування установи аудитори зроблять та нададуть.
 
Як повідомлялося, 19 червня Президент України Петро Порошенко призначив колишнього очільника Донецької ВЦА Павла Жебрівського на посаду аудитора НАБУ. Від Верховної Ради на посаду аудитора НАБУ 7 червня було обрано українського правозахисника Володимира Василенка. Від Кабінету міністрів у травні 2017 року на посаду аудитора НАБУ було обрано правозахисника Михайла Буроменського.
 
 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter