Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Новий заступник міністра фінансів усі заощадження зберігає у банках, а готівки не має

27.07.2018 12:53
Новий заступник міністра фінансів усі заощадження зберігає у банках, а готівки не має
Кабінет міністрів призначив на посаду заступника міністра фінансів Юрія Джигиря, пише Експрес-онлайн.
 
За даними Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Юрій Джигир володіє квартирою у Києві, а також квартирою у селі Димер (Вишгородський район, Київська область), має дві земельні ділянки в селі Ніжиловичі (Макарівський район, Київська область).
 
Їздить заступник міністра на автомобілі Мазда СХ-5 вартістю 995 тисяч гривень. Минулого року він отримав 2 576 гривень заробітної плати, а от його дохід від заняття підприємницькою діяльністю становив 2 мільйони 023 тисяч 788 гривень. Ще він отримав 79 тисяч 475 гривень процентів за вкладами у банку, дохід від надання майна в оренду становив 22 тисячі 500 гривень, а від відчуження рухомого майна – 80 тисяч 567 гривень. 
 
На банківських рахунках він зберігає 1 мільйон 488 тисяч 23 гривні, 22 тисяч 896 доларів та 539 євро. До кредитних спілок та інших небанківських фінансових установ Юрій Джигир вніс 11 тисяч 198 гривень.
 
Юрій Джигир навчався у Національному Університеті "Києво-Могилянська Академія". У 2001-2018 роках, у складі низки проектів міжнародного розвитку здійснював розробку та експертну підтримку реформ державних фінансів та фінансування програм соціального сектору в Україні, а також у Киргизстані, Таджикистані, Казахстані, Косово та країнах Східної Азії та Океанії. 
 
У 2015-2018 роках працював позаштатним радником Міністра фінансів України, надаючи підтримку у сфері фіскальної децентралізації та фінансування охорони здоров’я, а у 2016-2018 роках – позаштатним радником в.о. Міністра охорони здоров’я України. 26 липня 2018 року його було призначено на посаду заступника Міністра фінансів.
 
Головні новини за добу – в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Богдан КУФРИК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter