Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Частина росіян досі не вірить, що земля – кругла, – опитування

28.07.2018 17:48
Частина росіян досі не вірить, що земля – кругла, – опитування

Чимало росіян, опитаних фахівцями Всеросійського центру вивчення громадської думки вважають, що наша планета пласка. Соціологи також з’ясували ступінь довіри росіян до вчених, ставлення до інформації про НЛО і першої висадки людини на Місяць

3% респондентів впевнені, що, «розповідаючи про те, що Земля має форму кулі, вчені навмисно вводять всіх в оману. Насправді планета Земля – ​​плоска». Не змогли відповісти на це питання 4%, зазначається на офіційному сайті установи.

Що стосується довіри до вчених загалом, більшість росіян (59%) вважають, що вчені приховують правду. З них 77% – ті, котрі не закінчили школу і 45% громадян з вищою освітою.

Думки росіян про те, чи знають вчені істину чи ні, розділилися приблизно порівну: 42% відповіли, що вчені знають істину, ще 41% вважають, що щиро помиляються.

Щодо існування НЛО – 45% росіян – впевнені, що представники позаземних цивілізацій відвідують Землю. Серед них 27% сказали, що вони ховаються від землян, ще 18% вважають, що влада приховує від нас прибульців.

Понад половина опитаних (57%) вважають, що ніякої висадки на Місяць в 1969 році не було, а уряд США нібито фальсифікував документальні матеріали експедиції на Місяць. Вірять у те, що американські астронавти дійсно побували на супутнику Землі, 24% опитаних. 19% не змогли відповісти.

Опитування проведено 29-30 травня 2018 року серед 2 тис. людей, але результати зі згаданих питань з’явилися 27 липня.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter