Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У СОТ не побачили порушень у відмові Росії купувати українське обладнання

30.07.2018 21:00
У СОТ не побачили порушень у відмові Росії купувати українське обладнання

Світова організація торгівлі (СОТ) відхилила ключові вимоги України в рамках спору з РФ про постачання залізничного обладнання, зокрема, вимогу визнати системність порушень з боку Росії.

Про це свідчить звіт СОТ, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Так, експертна група вважає, що докази не свідчать про те, що Росія робила заходи щодо обмеження імпорту продукції з України як в загальному, так щодо залізничного обладнання зокрема.

«Представлені Україною аргументи – припинення Росією діючих сертифікатів, відмова у видачі нових і представлені дані про зниження імпорту української залізничної продукції в Росію – не доводять систематичних обмежень імпорту» – пояснили в СОТ.

Експерти також визнали неможливість сертифікуючого в РФ органу проводити інспекції зазначеної продукції в Україні з квітня 2014 року по грудень 2016 року, унаслідок чого не були продовжені ці сертифікати.

При цьому експертна група погодилася з Україною в тому, що Росія застосувала дискримінаційні умови доступу до ринку для українських виробників в порівнянні з російськими і європейськими, видавши 14 приписів про припинення сертифікатів відповідності.

Крім цього, група визнала порушення Росією її зобов’язань, коли вона не визнала сертифікати, видані в інших країнах Митного союзу.

Відзначимо, що зараз Мінекономрозвитку України вивчає звіт СОТ для оцінки фактажу, аналізу результатів розгляду групою експертів питання систематичного обмеження імпорту, потенційної контр-позиції Росії в разі апеляційного оскарження висновків і рекомендацій групи експертів.

Крім того, міністерство розглядає можливість апеляційного оскарження в частині вимог, які не були задоволені в суперечці.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter