Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Підраховано, скільки вірусів живе на нашій планеті

31.07.2018 18:00
Підраховано, скільки вірусів живе на нашій планеті
Враховуючи, що це одна з найпоширеніших і найдавніших форм життя на планеті, цифра вражає. 
 
Як йдеться в дослідженні, опублікованому на сайті International Society for Microbial Ecology Journal, всього на Землі існує 10 в 39 ступені таких мікроорганізмів ( ця цифра виглядає як 1,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000 і має назву додецильйон). При цьому вчені вважають, що їх більше, ніж зірок у вивченому Всесвіті. 
 
Якщо вибудувати ланцюжок з усіх вірусів на Землі, вона витягнеться на 100 млн світлових років. Щодня кожен квадратний метр планети покривають 800 млн організмів, передає Еспресо
 
"Приблизно 20 років тому ми почали знаходити генетично схожі віруси, розкидані по різних місцях по всьому світу. Ця перевага довгоживучих вірусів, які подорожують по атмосфері, імовірно, пояснює, наші знахідки - очевидно, вони подорожують по атмосфері з одного континенту на інший" - каже Кертіс Саттл, вірусолог Університету Британської Колумбії.
 
Щодня з поверхні Землі виносяться трильйони вірусів, при цьому в подальшому вони в атмосфері піддаються переносу на великі відстані.
 
При цьому величезну кількість їх переносять сигнатури - це значить, що вони піднімаються в повітря за допомогою водяної пари. Вони можуть чіплятися за бактерії і невеликі органічні частки, що дозволяє переміщатися в атмосфері на величезні відстані.
 
 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

I

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter