Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Більшість країн ЄС погодились на створення Європейської прокуратури. Польща – проти

01.08.2018 21:00
Більшість країн ЄС погодились на створення Європейської прокуратури. Польща – проти

Голландія стала 21 країною-членом ЄС, що приєдналася до створення Європейської прокуратури. Про такі ж наміри заявила також Мальта. Польща вирішила не брати участі у посиленій співпраці у цій групі.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Європейська прокуратура почне свою діяльність 2020 року і розслідуватиме справи, пов’язані з корупцією, відмиванням грошей та шахрайством у витраті євросоюзних коштів. Також вона займатиметься міжнародними фінансовими злочинами з податком на додану вартість (VAT). За підрахунками Єврокомісії, бюджети країн ЄС через недостатнє надходження з цього податку, спричинене міжнародним шахрайством, щороку втрачають щонайменше 50 млрд євро.

У створенні Європейської прокуратури напевно не братимуть участі Велика Британія, Ірландія і Данія, котрих у цій сфері стосуються винятки у Договорі про ЄС. Окрім Польщі, про свою участь не заявляли також Угорщина і Швеція. Свою відмову польський уряд пояснив побоюваннями щодо втручання Європейського Союзу до повноважень місцевих прокуратур. Своєю чергою, Європейська комісія переконує, що участь у створенні Європейської прокуратури буде вигідною. Наприклад, для країн, що братимуть у ній участь, правила витрати коштів зі спільного бюджету має бути спрощено, тоді як для решти вони стануть ще більш жорсткими.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter