Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У Єгипті виявили гробниці з незвичайними фресками

02.08.2018 08:22
У Єгипті виявили гробниці з незвичайними фресками

Єгипетсько-австралійська археологічна місія з Університету Маккуорі на чолі з доктором Нагібом Канаваті розкопала гробниці епохи Середнього царства.

Команда вчених зуміла розкрити ці похоронні камери протягом останнього тижня свого нинішнього археологічного сезону, повідомляє Міністерство старожитностей Єгипту.

Співробітники австралійсько-єгипетської місії під керівництвом Нагіба Канаваті працюють в цьому регіоні з 2009 року. Нещодавно дослідники виявили похоронні камери знатних єгиптян Ремочетні і Бакета II. Усипальниця Ремочетні знаходиться на глибині 17,5 метрів і складається з п'яти приміщень, в одному з яких знаходився саркофаг.

Доктор Айман Ашмаві, глава Сектора древніх єгипетських старожитностей, сказав, що саркофаг, ймовірно забрав з гробниці британський єгиптолог Персі Ньюберрі, який досліджував Бені Хассан в кінці XIX століття.

У підземних приміщеннях виявлених гробниць були виявлені глиняні посудини для продуктів і напоїв, а також кольорові фрески. Фрески зображували життя покійного на землі і проходження його в потойбічний світ.

У свою чергу, генеральний директор Департаменту старожитностей в Середньому Єгипті Гамаль Елсместау сказав, що місія також розкрила верхній край похоронної камери Бакета II. Вона має той же архітектурний дизайн, що і камери в могилі Ремоченті. Місія також виявила кольорові фрески на стінах, а також низку посудин для кераміки.

Нагіб Канаваті сказав, що в міру того, як робочий сезон добігає кінця, археологи блокують вхід в камери щебенем, щоб захистити їх. У січні 2019 року місія відновить роботу, щоб очистити, відновити і вивчити настінні розписи, а також повністю задокументувати шахти і знову відкриті похоронні камери.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter