Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У Ватикані змінили ставлення до смертної кари

02.08.2018 17:36
У Ватикані змінили ставлення до смертної кари

Римо-католицька церква офіційно змінила своє вчення щодо смертної кари, визнавши страту неприйнятною за будь-яких обставин.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Ватикан змінив положення, щоб відобразити повне неприйняття смертної кари папою Франциском. Смертна кара є неприйнятною, бо «атакує» недоторканність і гідність людини, йдеться в заяві понтифіка.

Раніше положення Римо-католицької церкви допускало звернення до смертної кари, «якщо це єдиний можливий шлях ефективного захисту людських життів від несправедливого агресора».

Папа Франциск неодноразово закликав до міжнародної заборони смертної кари. Понтифік заявляв, що суспільство нині має інші достатні можливості боротися зі злочинністю.

За даними міжнародної правозахисної організації Amnesty International, кількість і смертних вироків у світі в 2017 році скоротилася після того, як у попередні роки цей показник сягнув рекордних рівнів. За даними базованої в Лондоні організації, в 2017 році було виконано 993 смертні вироки, що значно менше від пікового значення 2015 року, коли таких випадків було понад 1600.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter