Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Міносвіти назвало ТОП-10 спеціальностей із найбільшим прохідним балом

03.08.2018 15:44
Міносвіти назвало ТОП-10 спеціальностей із найбільшим прохідним балом
Міністерство освіти та науки опублікувало список ТОП-спеціальностей 2018 року із найбільшим прохідним балом.

Про це інформує прес-служба МОН.

Як зазначається, ідеться про вступ за широким конкурсом на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування).

Таким чином, у ТОП-спеціальності з найбільшим прохідним балом потрапили "Стоматологія", "Міжнародне право", "Міжнародні відносини", "Міжнародні економічні відносини", "Журналістика", "Політологія", "Менеджмент соціокультурної діяльності", "Історія та археологія".

Також у цьому переліку низка спеціалізацій "Філології" - китайська, шведська, японська та інші мови. На зазначені спеціальності потрібно було набрати понад 185 балів, зазначають у МОН.

З переліком ТОП-спеціальностей за прохідним балом можна ознайомитися на сайті МОН.

"Торік найбільший прохідний бал був на "Стоматологію" - майже 197. У лідерах також була низка міжнародних спеціальностей, "Фармація", "Політологія", окремі спеціалізації "Філології". Цього року ми бачимо певні зміни, але вони незначні - в лідерах здебільшого залишаються ті ж спеціальності. Однак хочу підкреслити, що цього року в ТОП-спеціальності увійшла "Журналістика", на яку було скасовано творчий конкурс. Тобто вступ відбувався за сертифікатами ЗНО, що забезпечило приріст конкурсного бала за цією спеціальністю", - відзначив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

У МОН нагадують, що 1 серпня майже 59 тис. вступників на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування) отримали рекомендації до зарахування на бюджет.

Щоб отримати місце державного або регіонального замовлення, їм потрібно виконати вимоги до зарахування до 18.00 години 6 серпня.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

n

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter