Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У ЄС мають намір відмовитися від переходу на літній час

06.08.2018 17:12
У ЄС мають намір відмовитися від переходу на літній час

Європейська комісія запитує, чи жителі Євроспільноти хочуть відмовитися від переходу на літній і зимовий час у березні та жовтні.

Від середини липня на веб-сторінці ЄК можна висловити свою думку за допомогою анкети, передає Польське Радіо.

Як повідомляють чиновники, зацікавлення є великим – протягом перших кільканадцяти днів сервери в кількох країнах були перевантажені.

Проведення консультацій – це відповідь на резолюцію Європейського парламенту, який виступив за скасування зміни часу і закликав Європейську комісію внести відповідні зміни в законодавстві від 2001 року, що визначає дату запровадження літнього та зимового часу в усіх країнах ЄС. «Європейська комісія свідома, що є багато аргументів за і проти. Дискусія складна, а громадська думка – поділена», – прокоментувала комісарка в справах транспорту Віолетта Бульц.

ЄК декілька років тому звертала увагу, що однаковий час на території всієї Євроспільноти необхідний з огляду на функціонування єдиного ринку. Противники зміни часу аргументують, що це негативно впливає на здоров’я громадян, тоді зростає кількість ДТП і зменшується продуктивність працівників. Тиск прихильників і противників переведення двічі на рік стрілок годинників був настільки сильним, що в Європейській комісії вирішено спитати про це жителів ЄС.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter