Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

В Україні виявили майже півтисячі нелегальних мігрантів – ДМС

08.08.2018 18:40
В Україні виявили майже півтисячі нелегальних мігрантів – ДМС

За тиждень дії операції "Мігрант" територіальні органи і підрозділи ДМС виявили майже півтисячі нелегальних мігрантів. Про це Директор Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства ДМС Наталія Науменко 7 серпня повідомила на нараді керівництва МВС України, повідомляють на сайті відомства.

Вона зазначила, що станом на 6 серпня 2018 року територіальними органами і підрозділами ДМС виявлено 449 нелегальних мігрантів. Щодо 397 із них прийнято рішення про примусове повернення, стосовно 26 - судом задоволено позови про примусове видворення. За час проведення заходів проконтрольовано виконання 38 рішень про примусове повернення та 4 осіб видворено в примусовому порядку.

Також директор Департаменту у справах іноземців та осіб без громадянства ДМС наголосила, що під час проведення нинішніх заходів міжвідомча взаємодія на основних напрямах протидії нелегальній міграції суттєво покращилася. Задоволення подань становить від 87,5% до 96,5%, що значно перевищує показники минулих заходів.

Нагадаємо, що цільові превентивні заходи, спрямовані на запобігання та протидію нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, на виконання доручення Міністерства внутрішніх справ з 1 по 31 серпня 2018 року в Україні спільно проводять Національна поліція Державна міграційна служба та Державна прикордонна служба України.

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

V

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter