Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Групи продовженого дня у школах: що зміниться цього року

10.08.2018 07:30
Групи продовженого дня у школах: що зміниться цього року
Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 №128 в усіх закладах загальної середньої освіти можуть бути створені групи подовженого дня. Цього року вони працюватимуть по-новому, пише газета "Експрес".
 
"Передбачено прогулянки на відкритому повітрі тривалістю не менш як 1,5 години для учнів 1 — 4 класів та харчування тривалістю не менш як півгодини, — розповідає Тетяна Голубова, начальниця управління з питань інформаційної політики і комунікацій Міністерства освіти та науки України. — На виконання домашніх завдань виділено годину. Ще годину мають тривати спортивно-оздоровчі заняття. Для профілактики стомлюваності, порушення постави й зору для учнів початкових класів кожні 15 хвилин мають проводити фізкультхвилинки, гімнастику для очей.
 
Новий порядок передбачає можливість утворення інклюзивних або спеціальних груп подовженого дня для осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах.  Інклюзивні групи утворюють на підставі письмового звернення батьків дитини".
 
Як записати дитину в групу подовженого дня? Скільки учні можуть залишатися у групах подовженого дня? Чи батькам доведеться платити за те, що дитина залишається після уроків у навчальному закладі? Про це читайте у новому номері газети "Експрес"
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram
 
Богданна МАРТИНИК

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter