Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Науковці назвали емоції, які змушують людей переоцінювати свої розумові здібності

10.08.2018 10:59
Науковці назвали емоції, які змушують людей переоцінювати свої розумові здібності
Вчені прийшли до висновку, що злість і роздратування надають впевненості та навіть змушують людей переоцінювати свої інтелектуальні здібності. 
 
Дослідники з Варшавського університету та Університету Західної Австралії опитали понад 520 студентів і попросили їх вказати, як часто вони впадають в агресивний стан, й оцінити власний інтелект за 25-бальною шкалою. Потім ці ж студенти пройшли об’єктивний IQ-тест, повідомляє Платформа.
 
Виявилося, що запальні учасники експерименту переоцінювали свій інтелект, а невротичні – навпаки, вважали себе менш розумними, ніж показав тест. Вчені прийшли до висновку, що в першому випадку студенти схильні до нарцисизму і думають про себе краще, ніж є насправді. Таким людям у гніві складно довести їхню неправоту.
 
Автори дослідження наголошують, що все ж остаточно причини такого явного зв’язку між гнівом і самооцінкою ще тільки належить з’ясувати. «Гнів відрізняється від інших негативних емоцій, таких, як смуток, тривога або депресія», – пояснює співавтор дослідження Марчін Зайенковскі.
 
Головні новини за добу — в нашій щоденній розсилці y Telegram 
 

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Y

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter