Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Половина банків України – державні – Мінфін

10.08.2018 18:39
Половина банків України – державні – Мінфін
Державні банки та банки з державною часткою складають понад 50% банківського ринку. У Міністерстві фінансів повідомили, що на їх капіталізацію за роки незалежності було спрямовано близько 250 мільярдів гривень. З них 155, 3 – на Приватбанк. 
 
Як повідомляють у Міністерстві фінансів, за ініціативою в.о. міністра фінансів Оксани Маркарової Міністерство також розпочинає регулярне і детальне звітування про основні показники діяльності банків.

Це звітування спочатку відбуватиметься у вигляді квартальних і піврічних звітів на офіційному веб-сайті Міністерства фінансів, а згодом - в окремому розділі буде зібрано усю інформацію про функціонування державного банківського сектора: поточні звіти в стилі bank at a glance, стратегії і звіти про процес їх реалізації, результати роботи з проблемними активами (NPLs), включаючи реалізовані реструктуризації, а також актуалізовану інформацію по судовим процесам та зверненням до правоохоронних органів. Усі дані будуть подані як в агрегованому вигляді, так і по кожному з чотирьох державних банків окремо.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

V

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter