Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

У Порошенка не знають, скільки коштів йде на рекламу у соцмережі

11.08.2018 13:38
У Порошенка не знають, скільки коштів йде на рекламу у соцмережі

В адміністрації президента України Петра Порошенка не знають про обсяги витрат на ведення і рекламування сторінки глави держави у соцмережі Facebook та стверджують, що не розміщують зовнішньої реклами з його іменем. 

Про це йдеться у відповіді АП на інформаційний запит Громадського руху ЧЕСНО.

Зокрема, на питання про витрати на адміністрування сторінки президента в АП заявили, що не володіють даню інформацією, оскільки цим не займаються.

На сторінці президента у Facebook публікують як інформацію про діяльність і позиції Порошенка, так і різні ролики і зображення, які радше варто трактувати як рекламні, зазначають у ЧЕСНО. 

"Сторінка президента - одна з найпопулярніших серед українських політиків. На неї підписано понад 1,4 млн користувачів, і кількість підписників зростає - з 2 липня до 11 серпня кількість вподобань сторінки зросла майже на 300 тисяч.  При цьому на сторінці одночасно рекламують десятки дописів, одні з них безпосередньо стосуються діяльності президента, інші просто закликають вподобати цю сторінку", - зазначають у громадському русі. 

Разом з тим активісти зауважують, що перша хвиля зовнішньої реклами із зображенням Порошенка у масштабах країни з’явилася у червні. За тиждень після розміщення значну частину площин із зображенням Порошенка замінили на партійну рекламу з БПП.

Друга хвиля реклами з іменем Порошенка з’явилася у липні та розміщена досі.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter