Експрес онлайн

Пошук

ТЕХНОЛОГІЇ

Хоча молодь дедалі більше обирає Instagram, загалом йому все ще далеко до Facebook, пише
Команда американських дослідників навчила штучний інтелект розпізнавати фото, які були модифіковані в графічних редакторах.

Медведчук прокоментував свою участь у справі Василя Стуса

13.08.2018 00:12
Медведчук прокоментував свою участь у справі Василя Стуса

Одіозний політик відреагував на те, що з фільму «Стуc» прибрали сцену суду, в якій він фігурує як адвокат українського дисидента.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт «Український вибір».

Віктор Медведчук пише, що за життя Василь Стус, як і безпосередньо в судовому процесі в 1980 році, не приховував, що він завжди виступав і виступатиме проти радянського ладу і радянської влади. Своїми діями і заявами Василь Стус відкрито демонстрував свою боротьбу проти існуючого тоді Радянського Союзу – радянського політичного, суспільного і державного ладу.

Якби Стус не займав тоді таку негативну позицію щодо СРСР, то його зараз ніхто не визнавав би борцем за незалежність України. Стус мав такі переконання і здійснював дії, які підпадали під норми Кримінального кодексу УРСР. Будь-яка людина, яка залучалася по тій же 62-ій статті Кримінального кодексу УРСР, вважалася «ворогом радянської влади» і була спочатку, з моменту свого арешту, запрограмована на отримання відповідного вироку і практично заздалегідь відомого терміну відбування покарання. Тому роль адвоката, якого сама держава примусово залучала для участі в подібних справах, була незавидна і не мала суттєвого значення в заздалегідь відомому вироку.

Особа, що притягалася по 62-ій статті КК УРСР, отримувала свій термін незалежно від ролі адвоката в його справі. Будь-який радянський адвокат, який жив і працював в СРСР, максимум що міг зробити, так це спробувати хоч трохи пом’якшити вирок, але це виходило вкрай рідко.

 

Цікаво? Поділіться з друзями в соціальних мережах:

B

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть Сtrl + Enter

Реклама


Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише з активним гіперпосиланням на http://www.expres.ua

© ТзОВ "Редакційні системи"

Система Orphus

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter